Contacteer ons

inhoud: 

Heeft u ook interesse om zelf wijn of bier te maken, wordt dan lid van de Molse Wijn- en Biergilde Wij begeleiden u om op een ambachtelijke manier maar met moderne middelen en grondstoffen een gezonde drank te bereiden.

Voor meer informatie, neem contact op met één van onze volgende bestuursleden.

Jos Van Olmen 014/31.24.71 jos@vaw-mol.be

Frans Sannen 014/31.10.16 frans@vaw-mol.be

Karel Styns   Karel@vaw-mol.be

Peter Weckx 014/31.52.61 Peter@vaw-mol.be

Louis Van Baelen 014/31.73.04 Louis@vaw-mol.be

Andre Paepen 014/31.68.08 Andre@vaw-mol.be

Peter Vanuytven 0473 448713 PeterVu@vaw-mol.be

Luc Van Baelen 0499 595649 Luc@vaw-mol.be

Niels Lenaerts 0494 870101 Niels@vaw-mol.be

Peter Van Olmen 0473 480724 PeterVo@vaw-mol.be